INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери


македонски

фризерски додатоци

PRODUCTS N°: 169
Приспивна QUARTZ - B.M.P.

Приспивна QUARTZ
B.M.P.

код 616 Приспивна QUARTZ овозможува стерилизација на микросфери кварц сите метални запчаници се кор...

код 616 Приспивна QUARTZ овозможува стерилизација на микросфери кварц сите метални запчаници се кор...
стерилизатор OWO - MUSTER

стерилизатор OWO
MUSTER

- професионални стерилизатор со УВ ламба за топлина чувствителни материјали (не- отпорна на топли...

- професионални стерилизатор со УВ ламба за топлина чувствителни материјали (не- отпорна на топли...
Silk'n ADVANCE ПРОФЕСИОНАЛНА - HG

Silk'n ADVANCE ПРОФЕСИОНАЛНА
HG

Silk'n напредување Професионална првата фото- epilation препорачува од страна на лекарите за отстранува...

Silk'n напредување Професионална првата фото- epilation препорачува од страна на лекарите за отстранува...
ДУХОТ - OM SYSTEM

ДУХОТ
OM SYSTEM

патентиран МОДЕЛ молчи и невидлив Кабинетот специјални партиција да биде лоциран помеѓу два мие...

патентиран МОДЕЛ молчи и невидлив Кабинетот специјални партиција да биде лоциран помеѓу два мие...
Шлем РАП - HORBITAL - DRAGHETTI

Шлем РАП - HORBITAL
DRAGHETTI

модерен дизајн со сите контроли лесно видливи и може да се користи за оваа шлем дека во текот на го...

модерен дизајн со сите контроли лесно видливи и може да се користи за оваа шлем дека во текот на го...
Перење и NIAGARA NIAGARA ПЛУС - OM SYSTEM

Перење и NIAGARA NIAGARA ПЛУС
OM SYSTEM

NIAGARA перење Целосно се мие, се состои од галванизиран челик обоени рамка, печатени ПВЦ подни пото...

NIAGARA перење Целосно се мие, се состои од галванизиран челик обоени рамка, печатени ПВЦ подни пото...
напредува - MOROCUTTI

напредува
MOROCUTTI

голема јапонската традиција во резен алат и долго технички искуство во производство на професион...

голема јапонската традиција во резен алат и долго технички искуство во производство на професион...
Човечки ресурси IPL УЈП - HG

Човечки ресурси IPL УЈП
HG

IPL човечки ресурси PRO е софистициран систем за трајно намалување на несаканите влакна за сите козм...

IPL човечки ресурси PRO е софистициран систем за трајно намалување на несаканите влакна за сите козм...
Wahl СУПЕР Бежичен - MOROCUTTI

Wahl СУПЕР Бежичен
MOROCUTTI

професионални коса Клипер Произведено во Германија. Карактеристики: • Бежичен операција или жиц...

професионални коса Клипер Произведено во Германија. Карактеристики: • Бежичен операција или жиц...
Silk'n CLEAR - HG

Silk'n CLEAR
HG

Silk'n јасно е првата алатка за третман на акни во домот, кој ги комбинира трите елементи потребни за ...

Silk'n јасно е првата алатка за третман на акни во домот, кој ги комбинира трите елементи потребни за ...
ракавици - ROIAL

ракавици
ROIAL

ракавици нитрилна посилна прав -бесплатно Прегледи за нестерилни. AQL 1.5. Ambidextrous и лесно да се вкло...

ракавици нитрилна посилна прав -бесплатно Прегледи за нестерилни. AQL 1.5. Ambidextrous и лесно да се вкло...
Магијата РАЧКА Вага - LABOR PRO

Магијата РАЧКА Вага
LABOR PRO

е прецизен дигитален скала со поделба децимална до 300 гр. Составен од рачката вага, лажица заменли...

е прецизен дигитален скала со поделба децимална до 300 гр. Составен од рачката вага, лажица заменли...
Спин шишето - ESSIE

Спин шишето
ESSIE

обоени лакнијанси на голи, полу- транспарентен. ...

обоени лакнијанси на голи, полу- транспарентен. ...
првиот доктор - NOVISOFT

првиот доктор
NOVISOFT

Дизајниран за медицински и здравствени професионалци Првиот Докторот е софтвер дизајниран за у...

Дизајниран за медицински и здравствени професионалци Првиот Докторот е софтвер дизајниран за у...
Vicki Ullah - VICKY

Vicki Ullah
VICKY

перики На работилницата произведува широк спектар на перики изгледа изненадувачки природно. Кли...

перики На работилницата произведува широк спектар на перики изгледа изненадувачки природно. Кли...
изложувач - DINA MERI

изложувач
DINA MERI

дисплеј со 5 коцки направен од алуминиум и плексиглас боја на позадината опал бела боја со цветни s...

дисплеј со 5 коцки направен од алуминиум и плексиглас боја на позадината опал бела боја со цветни s...
мИНИ TRIM - DUNE 90

мИНИ TRIM
DUNE 90

полнење професионални коса стригач и брада D 90 606 - намалување од високи перформанси - Бежичен ле...

полнење професионални коса стригач и брада D 90 606 - намалување од високи перформанси - Бежичен ле...
PIERRE ПРОФЕСИОНАЛНА - ROILAR

PIERRE ПРОФЕСИОНАЛНА
ROILAR

е еден од брендовите на Roilar продаваат и во Италија и во странство е комплетен спектар на производи...

е еден од брендовите на Roilar продаваат и во Италија и во странство е комплетен спектар на производи...
ТАБЕЛА Маникир нокти БАР ДИСПЛЕЈ - DINA MERI

ТАБЕЛА Маникир нокти БАР ДИСПЛЕЈ
DINA MERI

маса за нокти се состои од кристално маса, кабинет, челик со 3 фиоки и од страна позадинско осветлу...

маса за нокти се состои од кристално маса, кабинет, челик со 3 фиоки и од страна позадинско осветлу...
собираме COMBS - MUSTER

собираме COMBS
MUSTER

располагање во многу дизајни, форми, бои и материјали во зависност од видот на стил и употребата н...

располагање во многу дизајни, форми, бои и материјали во зависност од видот на стил и употребата н...
КОМПАНИЈАТА - FIAPP INTERNATIONAL

КОМПАНИЈАТА
FIAPP INTERNATIONAL

сектор на фризер отсекогаш била силата на FIAPP ООДодамна е ексклузивен добавувач на европско ниво ...

сектор на фризер отсекогаш била силата на FIAPP ООДодамна е ексклузивен добавувач на европско ниво ...
МОЌНОСТ шлем JONIC - DRAGHETTI

МОЌНОСТ шлем JONIC
DRAGHETTI

Каска 5-брзински со иновативен систем за јонска емисија 2K. Сите предности на Јонски енергија веќе ...

Каска 5-брзински со иновативен систем за јонска емисија 2K. Сите предности на Јонски енергија веќе ...
ROILAR CONFORTEX - ROILAR

ROILAR CONFORTEX
ROILAR

облека линија наменета за професионални фризери и козметичари. Тоа е удобно облека, внимателно по...

облека линија наменета за професионални фризери и козметичари. Тоа е удобно облека, внимателно по...
ГРЕАЛКА - ROIAL

ГРЕАЛКА
ROIAL

CAMPING шпорет ГРЕАЛКА касети со прозорец Еден пакет - Картон од 24 парчиња ОСНОВА ЗА ЕДИНСТВЕН ГРЕА...

CAMPING шпорет ГРЕАЛКА касети со прозорец Еден пакет - Картон од 24 парчиња ОСНОВА ЗА ЕДИНСТВЕН ГРЕА...
ДИЗАЈН 875 - FIAPP INTERNATIONAL

ДИЗАЈН 875
FIAPP INTERNATIONAL

мобилни случај со структура во ламинираносо две вратидве фиоки и простор со полици. Предната рамк...

мобилни случај со структура во ламинираносо две вратидве фиоки и простор со полици. Предната рамк...
Пулсар Црвен - DUNE 90

Пулсар Црвен
DUNE 90

полнење професионални коса стригач и брада уметност. D 90 9028 • стригач професионални • безжичен ...

полнење професионални коса стригач и брада уметност. D 90 9028 • стригач професионални • безжичен ...
Големи должини - MULTISONIC - GREAT LENGHTS

Големи должини - MULTISONIC
GREAT LENGHTS

големи должини го промовираше повеќето напредни и иновативни примена на проширување: вонредните ...

големи должини го промовираше повеќето напредни и иновативни примена на проширување: вонредните ...
Parlux MELODY придушувач - PARLUX PHON

Parlux MELODY придушувач
PARLUX PHON

• Намалување на звучните бранови • високо влијание отпорни материјали • многу светлина 52 грама ...

• Намалување на звучните бранови • високо влијание отпорни материјали • многу светлина 52 грама ...
стерилизатор STERILBALL - DRAGHETTI

стерилизатор STERILBALL
DRAGHETTI

Стерилизатори Кварц за брза санација на сите метални предмети. • Стерилизација температура од на...

Стерилизатори Кварц за брза санација на сите метални предмети. • Стерилизација температура од на...
SALVAMACCHIA - GIUBRA

SALVAMACCHIA
GIUBRA

треска. 322 • Salvamacchia произведени во Италија. • Идеален за технички услуги. • Достапен во ткаенини...

треска. 322 • Salvamacchia произведени во Италија. • Идеален за технички услуги. • Достапен во ткаенини...
BOSS во кошничка - DINA MERI

BOSS во кошничка
DINA MERI

кошничката боење направени PST shockproof. Се состои од четири фиоки и доволно простор подолу за крпи. Об...

кошничката боење направени PST shockproof. Се состои од четири фиоки и доволно простор подолу за крпи. Об...
Професионален керамички ролки - BABYLISS PRO

Професионален керамички ролки
BABYLISS PRO

BAB3031E Многу 30 професионални керамички коса curlers, вклучувајќи : 8 curlers ултра- широк ; 8 широк ; 8 средни ...

BAB3031E Многу 30 професионални керамички коса curlers, вклучувајќи : 8 curlers ултра- широк ; 8 широк ; 8 средни ...
СОВРШЕНО употребата на пареа коса straightener ХГ - HG

СОВРШЕНО употребата на пареа коса straightener ХГ
HG

третирана коса и многу сува Подготви коса со посебен третман MY.ORGANICS : • реструктуирање шампон • р...

третирана коса и многу сува Подготви коса со посебен третман MY.ORGANICS : • реструктуирање шампон • р...
крпи - PI-ERRE

крпи
PI-ERRE

Крпи 100 cm x 50 cm. бела сунѓер. Сунѓерот црна дамка....

Крпи 100 cm x 50 cm. бела сунѓер. Сунѓерот црна дамка....
Андис потстрижување - LABOR PRO

Андис потстрижување
LABOR PRO

Андисприсутни во убавината индустрија од 1922 годинастоеше надвор од почетокот на напредни технол...

Андисприсутни во убавината индустрија од 1922 годинастоеше надвор од почетокот на напредни технол...
PININ ножици - Персонализација - PININ

PININ ножици - Персонализација
PININ

, на барање од страна на ножици, прилагодување техники со конкретни мерки за совети, прстени, сечењ...

, на барање од страна на ножици, прилагодување техники со конкретни мерки за совети, прстени, сечењ...
Црна ленти : ALUMINUM за фризери - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Црна ленти : ALUMINUM за фризери
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Тие се достапни во различни формати : - Регистарот на 500 гр - Црева Ролна 2500 грама, доаѓа со плексигл...

Тие се достапни во различни формати : - Регистарот на 500 гр - Црева Ролна 2500 грама, доаѓа со плексигл...
Testamodella PRIMICORSI 901 / M - CALIVEN

Testamodella PRIMICORSI 901 / M
CALIVEN

Testamodella за прв курсеви за намалување долга коса.. 30 см Бои:. кафеава и темна руса ...

Testamodella за прв курсеви за намалување долга коса.. 30 см Бои:. кафеава и темна руса ...
Silk'n УЈП - HG

Silk'n УЈП
HG

Silk'n Про првата фото- epilation препорачува од страна на лекарите за отстранување на влакна во приватно...

Silk'n Про првата фото- epilation препорачува од страна на лекарите за отстранување на влакна во приватно...
ОБЈЕКТИВ на стенд - DUNE 90

ОБЈЕКТИВ на стенд
DUNE 90

Зголемувачот професионалец. Тоа може да се примени и на масата на штанд со тркала. Технички подато...

Зголемувачот професионалец. Тоа може да се примени и на масата на штанд со тркала. Технички подато...
А ОЗОН пароброд EKOVIP - DRAGHETTI

А ОЗОН пароброд EKOVIP
DRAGHETTI

Употребата на озон изпарител за реализација на најдобрите технички третмани сега е потребата чув...

Употребата на озон изпарител за реализација на најдобрите технички третмани сега е потребата чув...
A.L. ТИМ - A.L. TEAM

A.L. ТИМ
A.L. TEAM

водечка компанија во областа на стилови на косата и за коса, додатоци отсекогаш бил еден од главни...

водечка компанија во областа на стилови на косата и за коса, додатоци отсекогаш бил еден од главни...
Testamodelle ... за работа - CALIVEN

Testamodelle ... за работа
CALIVEN

од професионални Caliven Компанијата дистрибуира повеќе од 25 години во Италија и низ Европа testamodelle, ...

од професионални Caliven Компанијата дистрибуира повеќе од 25 години во Италија и низ Европа testamodelle, ...
Додатоци за Testamodella - CALIVEN

Додатоци за Testamodella
CALIVEN

• Напад лесни ТВ / 1 статив. • Напад Тешки FH / 2 колона (10 кг на робусноста). ...

• Напад лесни ТВ / 1 статив. • Напад Тешки FH / 2 колона (10 кг на робусноста). ...
НОВИ CLIPPER GRAFFITI - LABOR PRO

НОВИ CLIPPER GRAFFITI
LABOR PRO

е новиот безжични ножици за стил на косата е обоена, е млад и атрактивен, за стилски парчиња и трен...

е новиот безжични ножици за стил на косата е обоена, е млад и атрактивен, за стилски парчиња и трен...
CLIPPER НАДОГРАДБА - UPGRADE

CLIPPER НАДОГРАДБА
UPGRADE

Новиот CLIPPER ПРОФЕСИОНАЛНА MODE режим на линија Надградба е лесно да се справи и технологија. Одликув...

Новиот CLIPPER ПРОФЕСИОНАЛНА MODE режим на линија Надградба е лесно да се справи и технологија. Одликув...
VISS IPL - HG

VISS IPL
HG

VISS IPL е софистициран систем за трајно намалување на несаканите влакна врз основа на пулсова светл...

VISS IPL е софистициран систем за трајно намалување на несаканите влакна врз основа на пулсова светл...
TagliacapeTagliacapelli futi ПРОФЕСИОНАЛНА - MUSTER

TagliacapeTagliacapelli futi ПРОФЕСИОНАЛНА
MUSTER

- Супер задолжен животработи за долго време без проблеми - 4 чешли се нагоре (3/6/9/12 мм) - Совршено се в...

- Супер задолжен животработи за долго време без проблеми - 4 чешли се нагоре (3/6/9/12 мм) - Совршено се в...
SensEpil - HG

SensEpil
HG

систем кој се базира на долгорочни светло за отстранување на лицето, рацете, нозете, пазувите и би...

систем кој се базира на долгорочни светло за отстранување на лицето, рацете, нозете, пазувите и би...
Истражување и развој - FIAPP INTERNATIONAL

Истражување и развој
FIAPP INTERNATIONAL

Секоја година ние започна нови линии на мебелсе изучуваат нови материјали и нови технологии кои о...

Секоја година ние започна нови линии на мебелсе изучуваат нови материјали и нови технологии кои о...
romper СОБА - ESSIE

romper СОБА
ESSIE

обоени лак, мека розоваделикатна како Туту прекрасна танчерка. За забава изглед, но меки тонови и ...

обоени лак, мека розоваделикатна како Туту прекрасна танчерка. За забава изглед, но меки тонови и ...
Маникир СТАНИЦА уметност. СПА E130S - FIAPP INTERNATIONAL

Маникир СТАНИЦА уметност. СПА E130S
FIAPP INTERNATIONAL

Структура L обложени ламинат од двете страни. Градите на фиоки со 3 undermount ламинат од двете страни с...

Структура L обложени ламинат од двете страни. Градите на фиоки со 3 undermount ламинат од двете страни с...
Нова кола боја на допир - DINA MERI

Нова кола боја на допир
DINA MERI

уметност. 012 NC Шопинг за сенка направени од shockproof PST. Се состои од четири фиоки и изобилуваат со вр...

уметност. 012 NC Шопинг за сенка направени од shockproof PST. Се состои од четири фиоки и изобилуваат со вр...
ПРЕСТИЖ перење - OM SYSTEM

ПРЕСТИЖ перење
OM SYSTEM

Се одликува со голем, длабоко слив поместување керамика. Внатрешната структура е во обоен метал, н...

Се одликува со голем, длабоко слив поместување керамика. Внатрешната структура е во обоен метал, н...
кОМПЛЕТ GOLD - ROIAL

кОМПЛЕТ GOLD
ROIAL

СТРИП ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ROLL ТНТ Кампување шпорет SCALDACARTUCCE СТРИП ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ТНТ Шм...

СТРИП ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ROLL ТНТ Кампување шпорет SCALDACARTUCCE СТРИП ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ТНТ Шм...
BALL светилка систем - B.M.P.

BALL светилка систем
B.M.P.

новиот интегриран систем за третман и нега на косата. ДИЗАЈН Главната структура на сферата СИСТ...

новиот интегриран систем за третман и нега на косата. ДИЗАЈН Главната структура на сферата СИСТ...
SCALDILLO - MUSTER

SCALDILLO
MUSTER

• греење професионална за депилација во тегла со прилагодливи температура • 230 V ~ 50 Hz ...

• греење професионална за депилација во тегла со прилагодливи температура • 230 V ~ 50 Hz ...
Nine9Nine - Чешел бел бисер - BHS

Nine9Nine - Чешел бел бисер
BHS

Чешел шампон, крем, балсам и боја. Анатомски овозможува чешла на целата страна на главата во нежна ...

Чешел шампон, крем, балсам и боја. Анатомски овозможува чешла на целата страна на главата во нежна ...
ХГ - DC мотор - HG

ХГ - DC мотор
HG

Phon скршени? Тоа само го менува моторот. ...

Phon скршени? Тоа само го менува моторот. ...
B256 патување комплет - LABOR PRO

B256 патување комплет
LABOR PRO

На патување комплет секси, се состои од мини- фен и мини- плоча, е претставен во домот бела извезени...

На патување комплет секси, се состои од мини- фен и мини- плоча, е претставен во домот бела извезени...
Testamodella EV 44 -Б - CALIVEN

Testamodella EV 44 -Б
CALIVEN

Testamodella машки со влакната на кои можете да направите намалувања, па дури и на пократки третмани и п...

Testamodella машки со влакната на кои можете да направите намалувања, па дури и на пократки третмани и п...
LYNNE УВ гел лекување светилка - DUNE 90

LYNNE УВ гел лекување светилка
DUNE 90

уметност. D 90 318 • 4 светилки • Напојување: 36 W • Тежина: светилка, 220 V : 1,8 кг • Димензии: 100x220x240 mm •...

уметност. D 90 318 • 4 светилки • Напојување: 36 W • Тежина: светилка, 220 V : 1,8 кг • Димензии: 100x220x240 mm •...
Чешли ергономски FS - Јаглерод Црнците - BHS

Чешли ергономски FS - Јаглерод Црнците
BHS

сет на 2 чешли ергономски Филипо Sepe направени за да се олесни за сечење, бидејќи обликот на забите...

сет на 2 чешли ергономски Филипо Sepe направени за да се олесни за сечење, бидејќи обликот на забите...
iRed - MUSTER

iRed
MUSTER

Професионална завршна обработка • Сечење висина прилагодување 0,8-2 мм • 4 чешли се нагоре (положба...

Професионална завршна обработка • Сечење висина прилагодување 0,8-2 мм • 4 чешли се нагоре (положба...
TERMOSTIMOLATORE HARMONY Tekno - DRAGHETTI

TERMOSTIMOLATORE HARMONY Tekno
DRAGHETTI

хармонија е светилка вентилација со модерен дизајн со цел да се вратиме на фризура и топлина рамн...

хармонија е светилка вентилација со модерен дизајн со цел да се вратиме на фризура и топлина рамн...
ЕВОЛУЦИЈА PIERRE - сечење наметка - ROILAR

ЕВОЛУЦИЈА PIERRE - сечење наметка
ROILAR

уметност MT110EJ боја е произведен во 16 класични бои и имагинација. 100 % полиестер ткаенини, супериор...

уметност MT110EJ боја е произведен во 16 класични бои и имагинација. 100 % полиестер ткаенини, супериор...
УЈП 8 - GAMA PROFESSIONAL

УЈП 8
GAMA PROFESSIONAL

-. висок квалитет на перформансите на моторот -. Блејд летајќи професионален -. Префрли I / 0 (ON / OFF) -. Л...

-. висок квалитет на перформансите на моторот -. Блејд летајќи професионален -. Префрли I / 0 (ON / OFF) -. Л...
Џото P - DINA MERI

Џото P
DINA MERI

уметност 811 Шопинг за техничка или боја кристалните транспарентни shockproof shockproof PST. Пространа склад...

уметност 811 Шопинг за техничка или боја кристалните транспарентни shockproof shockproof PST. Пространа склад...
Кошница боја на допир - DINA MERI

Кошница боја на допир
DINA MERI

кошничката боење направени PST shockproof. Се состои од четири фиоки и доволно простор portashampoo подолу. Ма...

кошничката боење направени PST shockproof. Се состои од четири фиоки и доволно простор portashampoo подолу. Ма...
Нова кола DINAMERI - Ница двојното - DINA MERI

Нова кола DINAMERI - Ница двојното
DINA MERI

Првиот склопувачки количка. Направени од влијание отпорни пластични PST. Составен од дванаесет фио...

Првиот склопувачки количка. Направени од влијание отпорни пластични PST. Составен од дванаесет фио...
SCALDAPARAFFINA - DUNE 90

SCALDAPARAFFINA
DUNE 90

придонесува за отстранување на мртвите клетки и подобрување на циркулацијата на крвта на нога за ...

придонесува за отстранување на мртвите клетки и подобрување на циркулацијата на крвта на нога за ...
STRISCE - Cera - ROIAL

STRISCE - Cera
ROIAL

СТРИП ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ТНТ - ВОСОК кертриџ 100 мл - ВОСОК JAR 400 ml - ВОСОК JAR 800 мл ...

СТРИП ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ТНТ - ВОСОК кертриџ 100 мл - ВОСОК JAR 400 ml - ВОСОК JAR 800 мл ...
Електронски скала JOYCARE - DINA MERI

Електронски скала JOYCARE
DINA MERI

Скалата со LCD екран и осетлива на допир копчиња. Маса стакло, лесно се чистат и со авто- исклучување...

Скалата со LCD екран и осетлива на допир копчиња. Маса стакло, лесно се чистат и со авто- исклучување...
BLITZ - MUSTER

BLITZ
MUSTER

количка - алатки. Димензии:. 38,5 x 37,5 / 50,5 x 92,5 (H) cm Опремен со пет корисна фиоки и голем кат, кој се прот...

количка - алатки. Димензии:. 38,5 x 37,5 / 50,5 x 92,5 (H) cm Опремен со пет корисна фиоки и голем кат, кој се прот...
FLIP'N TRIMM - FX37E - BABYLISS PRO

FLIP'N TRIMM - FX37E
BABYLISS PRO

стригач патување Брз, удобен, компактен и тенок. Стригач намалување на косата, трим бради и бакен...

стригач патување Брз, удобен, компактен и тенок. Стригач намалување на косата, трим бради и бакен...
Dawa и Kurl бран - DAWA

Dawa и Kurl бран
DAWA

Револуцијата продолжува... АЛАТКИ ЗА ЗАПОЧНУВАЊЕ АЛТЕРНАТИВНИ НАРОДНИ Giuseppe Делиа претставува Пре...

Револуцијата продолжува... АЛАТКИ ЗА ЗАПОЧНУВАЊЕ АЛТЕРНАТИВНИ НАРОДНИ Giuseppe Делиа претставува Пре...
TESTAMOD Ела CM / 2 Платинум - CALIVEN

TESTAMOD Ела CM / 2 Платинум
CALIVEN

Testamodella женски, веќе обоени платина руса коса стил со голем ефект. ...

Testamodella женски, веќе обоени платина руса коса стил со голем ефект. ...
АПОЛОН - LABOR PRO

АПОЛОН
LABOR PRO

стерилизатор од едноставен и елегантен дизајн, стерилизирани за неколку секунди, достигнувајќи т...

стерилизатор од едноставен и елегантен дизајн, стерилизирани за неколку секунди, достигнувајќи т...
Rejuv - HG

Rejuv
HG

систем кој се базира на долгорочни светло за отстранување на лицето, рацете, нозете, пазувите и би...

систем кој се базира на долгорочни светло за отстранување на лицето, рацете, нозете, пазувите и би...
МОДНИ ИГРАЛИШТЕ - ESSIE

МОДНИ ИГРАЛИШТЕ
ESSIE

обоени лак, светло нане боја нијанси трепет. Потаен и возбудлива како игра на изглед. ...

обоени лак, светло нане боја нијанси трепет. Потаен и возбудлива како игра на изглед. ...
ДЕЛ'клинци' - MP HAIR

ДЕЛ'клинци'
MP HAIR

• прстени за стапалото • Широк опсег на УВ гел четка и декоратори • ноктите ЗА ДЕЦА ПРОИЗВОДИ ЗА ...

• прстени за стапалото • Широк опсег на УВ гел четка и декоратори • ноктите ЗА ДЕЦА ПРОИЗВОДИ ЗА ...
Nine9Nine - Чешел злато бисер - BHS

Nine9Nine - Чешел злато бисер
BHS

Чешел шампон, крем, балсам и боја. Анатомски овозможува чешла на целата страна на главата во нежна ...

Чешел шампон, крем, балсам и боја. Анатомски овозможува чешла на целата страна на главата во нежна ...
дифузор Varyng - UPGRADE

дифузор Varyng
UPGRADE

Специјално дизајниран за потребите на професионалци, на говорникот VARYNG е дизајниран за да се ели...

Специјално дизајниран за потребите на професионалци, на говорникот VARYNG е дизајниран за да се ели...
Маникир ТАБЕЛА НА СТАКЛО - DINA MERI

Маникир ТАБЕЛА НА СТАКЛО
DINA MERI

маса за нокти се состои од кристално маса, 2 витрини и фиоки во метал. Маса се состои од правосмукал...

маса за нокти се состои од кристално маса, 2 витрини и фиоки во метал. Маса се состои од правосмукал...
СЕНЗОР Еден Up - LABOR PRO

СЕНЗОР Еден Up
LABOR PRO

На иновативни УВ ламба СЕНЗОР Еден Up, благодарение на електронскиот сензор ви овозможува да се оп...

На иновативни УВ ламба СЕНЗОР Еден Up, благодарение на електронскиот сензор ви овозможува да се оп...
Quick Time ленти - QTM

Quick Time ленти
QTM

Quick Time, компанија специјализирана за производство на карти за ленти во ролни или да умре- сече, ден...

Quick Time, компанија специјализирана за производство на карти за ленти во ролни или да умре- сече, ден...
HG MICROCAMERAS - HG

HG MICROCAMERAS
HG

микро Дигитални која ти овозможува да зумирате до 200 пати на косата и да се проектираат сликата ди...

микро Дигитални која ти овозможува да зумирате до 200 пати на косата и да се проектираат сликата ди...
PININ СОЗДАВАЊЕ ножици - PININ

PININ СОЗДАВАЊЕ ножици
PININ

Благодарение на искуството стекнато во текот на повеќе од половина век и е уште една работа актив...

Благодарение на искуството стекнато во текот на повеќе од половина век и е уште една работа актив...
pepito - MUSTER

pepito
MUSTER

количка опрема решетката со алуминиумска рамка, која е опремена со пет фиоки. На горниот кат е пре...

количка опрема решетката со алуминиумска рамка, која е опремена со пет фиоки. На горниот кат е пре...
Чанти и железо вратата ПЛОЧИ - STRAIGHT & CURL

Чанти и железо вратата ПЛОЧИ
STRAIGHT & CURL

Straight & Curlies машата торбички Кеси за железо и плочи машата се отпорни на топлина за да се овозможи ч...

Straight & Curlies машата торбички Кеси за железо и плочи машата се отпорни на топлина за да се овозможи ч...
Testamodella CB/50 - CALIVEN

Testamodella CB/50
CALIVEN

Testamodella фризури за специјални збирки. Избрана долга коса 40/45 см. Бои:. темно / светло руса и црвена ...

Testamodella фризури за специјални збирки. Избрана долга коса 40/45 см. Бои:. темно / светло руса и црвена ...
ЛАДНО РЕКОНСТРУКЦИЈА - HG

ЛАДНО РЕКОНСТРУКЦИЈА
HG

нови реконструкција Hg оригиналот ладна е револуционерен систем кој се преобразува на косата. Еди...

нови реконструкција Hg оригиналот ладна е револуционерен систем кој се преобразува на косата. Еди...
HG ДЕКО прав - HG

HG ДЕКО прав
HG

Нова формула на белење прав Деко - Буре е на пазарот да се спротивстави bleaches, прав деструктивни, шт...

Нова формула на белење прав Деко - Буре е на пазарот да се спротивстави bleaches, прав деструктивни, шт...
Фен за коса Ghibli / Scirocco / ДУХОТ - OM SYSTEM

Фен за коса Ghibli / Scirocco / ДУХОТ
OM SYSTEM

фен Ghibli Само фен за коса кои ја суши косата со топол воздух цицање, без употреба на пешкир. Време н...

фен Ghibli Само фен за коса кои ја суши косата со топол воздух цицање, без употреба на пешкир. Време н...
ПРАВОСМУКАЛКА - DUNE 90

ПРАВОСМУКАЛКА
DUNE 90

Технички податоци: • Напон 220 V - 50/60 Hz • Моќност : 24 W • Димензии 30x30xH12 • Максимална брзина на 2700 врт...

Технички податоци: • Напон 220 V - 50/60 Hz • Моќност : 24 W • Димензии 30x30xH12 • Максимална брзина на 2700 врт...
пРОИЗВОДИ - FIAPP INTERNATIONAL

пРОИЗВОДИ
FIAPP INTERNATIONAL

Периодично постојат предлози за нови линии кои FIAPP мора да бидат способни да ги изразат убавинаин...

Периодично постојат предлози за нови линии кои FIAPP мора да бидат способни да ги изразат убавинаин...
HORSTATOR МАЛИ 55 - DINA MERI

HORSTATOR МАЛИ 55
DINA MERI

Електрични косилки HORSTATOR МАЛИ 30W 55 Солинген челични сечила, бројот и достапноста на различни ножев...

Електрични косилки HORSTATOR МАЛИ 30W 55 Солинген челични сечила, бројот и достапноста на различни ножев...
OXYPOWER - OXYPOWER

OXYPOWER
OXYPOWER

борбата на научно ќелавост OXYPOWER Системот е во можност да го направите на редовна метаболизмот на ...

борбата на научно ќелавост OXYPOWER Системот е во можност да го направите на редовна метаболизмот на ...
Шпион USB TRICOS - DINA MERI

Шпион USB TRICOS
DINA MERI

TRICOS е неопходен инструмент каде што не може да се постави дијагноза со голо око на косата и скалпо...

TRICOS е неопходен инструмент каде што не може да се постави дијагноза со голо око на косата и скалпо...
Маша со светлина - уметност. 2327 - MP HAIR

Маша со светлина - уметност. 2327
MP HAIR

-. во блистер -. Со кутија со огледало и резервна батерија SFILZINO со ротирачки рачка - уметност. Во 2128 П...

-. во блистер -. Со кутија со огледало и резервна батерија SFILZINO со ротирачки рачка - уметност. Во 2128 П...
MARILYN 669 - FIAPP INTERNATIONAL

MARILYN 669
FIAPP INTERNATIONAL

MARILYN 669 е професионална фризерски стол со структура во foamedстандард винил слој. Без подложка за ноз...

MARILYN 669 е професионална фризерски стол со структура во foamedстандард винил слој. Без подложка за ноз...
MIRKO - MUSTER

MIRKO
MUSTER

сечење седиште со подложка за нозе и гас пумпа за прилагодување височина. Верзија со backplate. Промен...

сечење седиште со подложка за нозе и гас пумпа за прилагодување височина. Верзија со backplate. Промен...
Скала лажица - LABOR PRO

Скала лажица
LABOR PRO

лажица е прашка - лажица на висока точност, специфични за фризери. Тоа е алатка наменета за профес...

лажица е прашка - лажица на висока точност, специфични за фризери. Тоа е алатка наменета за профес...
Додатоци за Testamodella - CALIVEN

Додатоци за Testamodella
CALIVEN

• Порт 1/2/3 FL/1/2/3 со наставката. • Напад ФВ / 2 вшмукување чаша. ...

• Порт 1/2/3 FL/1/2/3 со наставката. • Напад ФВ / 2 вшмукување чаша. ...
ПРОШИРУВАЊЕ клешти - FLAT мраз - SHE HAIR EXTENSION

ПРОШИРУВАЊЕ клешти - FLAT мраз
SHE HAIR EXTENSION

истражување и модерноста за различни професионална опрема што таа го има посветено апликација за...

истражување и модерноста за различни професионална опрема што таа го има посветено апликација за...
КОМФОР - B.M.P.

КОМФОР
B.M.P.

код 793 Педикир стол со пумпа гас и баласт, тапацирани со винил -обложена. Тој е опремен со прилагод...

код 793 Педикир стол со пумпа гас и баласт, тапацирани со винил -обложена. Тој е опремен со прилагод...
Testamodella КОНКУРС - CALIVEN

Testamodella КОНКУРС
CALIVEN

Сите testamodelle се совршено прилагоден на конкуренцијата, се гради со човечка коса вграден со рака и и...

Сите testamodelle се совршено прилагоден на конкуренцијата, се гради со човечка коса вграден со рака и и...
МОДУС Кошница БОЈА - DINA MERI

МОДУС Кошница БОЈА
DINA MERI

кошничката боење направени PST shockproof. Се состои од шест фиоки (три горните и долните три), четири стр...

кошничката боење направени PST shockproof. Се состои од шест фиоки (три горните и долните три), четири стр...
ЕВОЛУЦИЈА PIERRE - сечење наметка - ROILAR

ЕВОЛУЦИЈА PIERRE - сечење наметка
ROILAR

ЕВОЛУЦИЈА PIERRE линија со сечење ртовите во Roilar, направени од внимателно избрани материјали. Новата...

ЕВОЛУЦИЈА PIERRE линија со сечење ртовите во Roilar, направени од внимателно избрани материјали. Новата...
CARTACOR ИТАЛИЈА - CARTACOR

CARTACOR ИТАЛИЈА
CARTACOR

КОМПАНИЈА Cartacor Италија специјализирана за дизајн и производство на боја топ листите за пазарот t...

КОМПАНИЈА Cartacor Италија специјализирана за дизајн и производство на боја топ листите за пазарот t...
ДОДАТОЦИ КРЕАТИВНО - A.L. TEAM

ДОДАТОЦИ КРЕАТИВНО
A.L. TEAM

гордост на компанијата е, во прилог на својата силна способност да се предвиди и возење главните м...

гордост на компанијата е, во прилог на својата силна способност да се предвиди и возење главните м...
кошница Џото - DINA MERI

кошница Џото
DINA MERI

количка технички боење кристално или транспарентно shockproof shockproof PST. Достапни во проѕирен пушеле, т...

количка технички боење кристално или транспарентно shockproof shockproof PST. Достапни во проѕирен пушеле, т...
Кошница БОЈА NUAGE - DINA MERI

Кошница БОЈА NUAGE
DINA MERI

кошничката Технички обоена PST шок цевка и хромирани метални база, четири вртливата тркала за непр...

кошничката Технички обоена PST шок цевка и хромирани метални база, четири вртливата тркала за непр...
GHD сТИЛ - GHD

GHD сТИЛ
GHD

ghd стил е линија десет од суштинско значење и разноврсна производ кој лесно може да се трансформир...

ghd стил е линија десет од суштинско значење и разноврсна производ кој лесно може да се трансформир...
Претседателство на TINA 4 - DINA MERI

Претседателство на TINA 4
DINA MERI

Ергономски седишта направени од акрилни (плексиглас) shockproof Прилагодлив во висина со хидраулична ...

Ергономски седишта направени од акрилни (плексиглас) shockproof Прилагодлив во висина со хидраулична ...
пОДДРШКА - FIAPP INTERNATIONAL

пОДДРШКА
FIAPP INTERNATIONAL

Друштвото има внатрешна тимови од квалификувани монтери може да се направи имплементација на меб...

Друштвото има внатрешна тимови од квалификувани монтери може да се направи имплементација на меб...
бела боја TURTLE - LABOR PRO

бела боја TURTLE
LABOR PRO

бела боја Желка е micromotor ноктите професионални 30.000 ротации во минута. е специјално дизајнирана да ...

бела боја Желка е micromotor ноктите професионални 30.000 ротации во минута. е специјално дизајнирана да ...
стерилизираат - DINA MERI

стерилизираат
DINA MERI

Стерилизатори ултравиолетови противобактериен светилка, е во состојба да го уништи било кој микр...

Стерилизатори ултравиолетови противобактериен светилка, е во состојба да го уништи било кој микр...
HG кератин RECOSTRUCTOR - HG

HG кератин RECOSTRUCTOR
HG

Нов реконструкција Hg ладно е револуционерен систем кој се преобразува на косата. Единствена фор...

Нов реконструкција Hg ладно е револуционерен систем кој се преобразува на косата. Единствена фор...
ДОДАТОЦИ ЗА ОПРЕМА - HAIR TRADE

ДОДАТОЦИ ЗА ОПРЕМА
HAIR TRADE

• Референци за опрема со катанци изложувач, максималниот капацитет од 1000 парчиња. • Банер реклам...

• Референци за опрема со катанци изложувач, максималниот капацитет од 1000 парчиња. • Банер реклам...
HG ДЕКО КРЕМ - HG

HG ДЕКО КРЕМ
HG

нова формула на белење крем Деко - крем е на пазарот да се спротивстави bleaches, прав деструктивни, шт...

нова формула на белење крем Деко - крем е на пазарот да се спротивстави bleaches, прав деструктивни, шт...
CLIPPER професионална - FX672E - BABYLISS PRO

CLIPPER професионална - FX672E
BABYLISS PRO

ножеви 45mm нерѓосувачки челик дијаманти изостри. Директен- мотор за повеќе моќ. 5 сечење висина при...

ножеви 45mm нерѓосувачки челик дијаманти изостри. Директен- мотор за повеќе моќ. 5 сечење висина при...
HYSOKI HK 536 - MOROCUTTI

HYSOKI HK 536
MOROCUTTI

голема вредност за вложените пари, како и ефикасноста. Карактеристики: • Раководител Висока точн...

голема вредност за вложените пари, како и ефикасноста. Карактеристики: • Раководител Висока точн...
летаат X2 - BABYLISS PRO

летаат X2
BABYLISS PRO

летаат X2 е инспириран од квалитетот и ефикасноста на Ферари, како и технолошки совршеност на BaBylissP...

летаат X2 е инспириран од квалитетот и ефикасноста на Ферари, како и технолошки совршеност на BaBylissP...
Denman ProEdge - DENMAN

Denman ProEdge
DENMAN

Дизајнирано од Роџер Вигмор е идеална да се направи многу прецизни намалувања. Таа е идеална за бр...

Дизајнирано од Роџер Вигмор е идеална да се направи многу прецизни намалувања. Таа е идеална за бр...
RICREMA - FRAMESI

RICREMA
FRAMESI

двофазен спреј Detangling и климатизација со посебни бифазна формулација : Бела фаза - негување и зашт...

двофазен спреј Detangling и климатизација со посебни бифазна формулација : Бела фаза - негување и зашт...
ГРЕАЛКА POT - GIUBRA

ГРЕАЛКА POT
GIUBRA

треска. 2411 Професионални восок грејач тегла 400 гр. Прилагодливи термостат со индикатор за степен...

треска. 2411 Професионални восок грејач тегла 400 гр. Прилагодливи термостат со индикатор за степен...
Првиот ПОС / Трговија на мало - NOVISOFT

Првиот ПОС / Трговија на мало
NOVISOFT

Дизајнирано за продавници и занаетчии Првиот ПОС е софтвер прашање и приемот приемот, складиште ...

Дизајнирано за продавници и занаетчии Првиот ПОС е софтвер прашање и приемот приемот, складиште ...
Groomsman - MOROCUTTI

Groomsman
MOROCUTTI

Карактеристики: • совршен за обликување со брада, со мустаки, со зулуфи и вратот • висока дефиниц...

Карактеристики: • совршен за обликување со брада, со мустаки, со зулуфи и вратот • висока дефиниц...
МЕТАЛ Кошница BOY - DINA MERI

МЕТАЛ Кошница BOY
DINA MERI

Референци за естетика, со структура во обоен челик и хромирана челик uprights. Се состои од 2 фиоки, плу...

Референци за естетика, со структура во обоен челик и хромирана челик uprights. Се состои од 2 фиоки, плу...
КРИЕЊЕ и да си одат шик - ESSIE

КРИЕЊЕ и да си одат шик
ESSIE

обоени емајл. на модрите -сина да си игра со животот и со нокти ...

обоени емајл. на модрите -сина да си игра со животот и со нокти ...
Кошница БРАН бран и FLEUR - DINA MERI

Кошница БРАН бран и FLEUR
DINA MERI

кошничката боење shockproof PST. Се состои од шест фиоки, врвот полица врата Phon метал. Четири тркала за не...

кошничката боење shockproof PST. Се состои од шест фиоки, врвот полица врата Phon метал. Четири тркала за не...
РАЧКА ГРЕАЛКА - GIUBRA

РАЧКА ГРЕАЛКА
GIUBRA

• Рачен восок грејач универзална • Моќност 50 W • PTC електронска контрола на температурата за окло...

• Рачен восок грејач универзална • Моќност 50 W • PTC електронска контрола на температурата за окло...
Godiva 1016 кочии longue - FIAPP INTERNATIONAL

Godiva 1016 кочии longue
FIAPP INTERNATIONAL

перење единица заврши со колона за перење во сатен нерѓосувачки челик (член Jolly 1019J). Поместување Ш...

перење единица заврши со колона за перење во сатен нерѓосувачки челик (член Jolly 1019J). Поместување Ш...
ТАБЕЛА ЗА РАБОТА ЗА ноктите - уметност. 6068A - MP HAIR

ТАБЕЛА ЗА РАБОТА ЗА ноктите - уметност. 6068A
MP HAIR

Преклопни и преносливо, со тркала заклучување. Модел, исто така на располагање во фиксната верзиј...

Преклопни и преносливо, со тркала заклучување. Модел, исто така на располагање во фиксната верзиј...
Бои EXTENSILK - EXTEN SILK

Бои EXTENSILK
EXTEN SILK

брави со кератин Предлозите EXTENSILK се достапни во 64 бои, вклучувајќи : 30 бои Природни и Ричи, 22 бои и...

брави со кератин Предлозите EXTENSILK се достапни во 64 бои, вклучувајќи : 30 бои Природни и Ричи, 22 бои и...
ЕВОЛУЦИЈА PIERRE - ROILAR

ЕВОЛУЦИЈА PIERRE
ROILAR

линија со сечење ртовите во Roilar, направени од внимателно избрани материјали Новата колекција се о...

линија со сечење ртовите во Roilar, направени од внимателно избрани материјали Новата колекција се о...
Приспивна ВОСОК - B.M.P.

Приспивна ВОСОК
B.M.P.

код 636 Приспивна ВОСОК е иновативна восок грејач за професионална употреба, со цел да го распушти...

код 636 Приспивна ВОСОК е иновативна восок грејач за професионална употреба, со цел да го распушти...
Првиот убавина и задоволство - NOVISOFT

Првиот убавина и задоволство
NOVISOFT

Дизајниран за козметичари и козметички салони, здравствени клубови, бањи Првиот убавина и задов...

Дизајниран за козметичари и козметички салони, здравствени клубови, бањи Првиот убавина и задов...
Црна ленти : ALUMINUM за фризери - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Црна ленти : ALUMINUM за фризери
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

ленти Ноар се формираат од метал легура на алуминиум (80/79), но со дебелина од 15 микрони лесно да се р...

ленти Ноар се формираат од метал легура на алуминиум (80/79), но со дебелина од 15 микрони лесно да се р...
Луксузни уметност. E131 - FIAPP INTERNATIONAL

Луксузни уметност. E131
FIAPP INTERNATIONAL

педикир единица со ламинат структура опфатени со топлахром миксер и туш. Фотелја уметност. Diablo 666 ...

педикир единица со ламинат структура опфатени со топлахром миксер и туш. Фотелја уметност. Diablo 666 ...
еднократна ДОДАТОЦИ - ROIAL

еднократна ДОДАТОЦИ
ROIAL

туш капа ЈП Плик 100 парчиња - 100 парчиња Покажи - Слободна Пак еден пакет ТНТ БЕНД ЗА КОСА Плик 100 п...

туш капа ЈП Плик 100 парчиња - 100 парчиња Покажи - Слободна Пак еден пакет ТНТ БЕНД ЗА КОСА Плик 100 п...
Мултиплекс - уметност. 0981 - MP HAIR

Мултиплекс - уметност. 0981
MP HAIR

професионални стригач со 4 менливи глави : - Сечење класичен коса .-. Дизајн Исечете финиш -. Razor -. Minitr...

професионални стригач со 4 менливи глави : - Сечење класичен коса .-. Дизајн Исечете финиш -. Razor -. Minitr...
Виртуелен ноктите - LABOR PRO

Виртуелен ноктите
LABOR PRO

Со новиот полу-постојано гел нокти ноктите Виртуелен само неколку едноставни чекори и неколку ми...

Со новиот полу-постојано гел нокти ноктите Виртуелен само неколку едноставни чекори и неколку ми...
GL3200 - GREAT LENGHTS

GL3200
GREAT LENGHTS

класичниот систем на големи должиникој го отвори патот за иновации во светот на екстензии. Примен...

класичниот систем на големи должиникој го отвори патот за иновации во светот на екстензии. Примен...
стерилизатор бранител - DRAGHETTI

стерилизатор бранител
DRAGHETTI

Стерилизатори UVC зраците направен од алуминиум за совршен хигиена и неограничено траење. Голема п...

Стерилизатори UVC зраците направен од алуминиум за совршен хигиена и неограничено траење. Голема п...
TODRESS - LABOR PRO

TODRESS
LABOR PRO

TODRESS предлага ртовите за професионална употреба. Целата линија може да се пофали минимален дизајн...

TODRESS предлага ртовите за професионална употреба. Целата линија може да се пофали минимален дизајн...
Електронски скала висока прецизност KERN - DINA MERI

Електронски скала висока прецизност KERN
DINA MERI

скали на висока прецизност (0,1 g) со голем LCD дисплеј со цифрен висина 15 мм и допир копчиња. Со тежина...

скали на висока прецизност (0,1 g) со голем LCD дисплеј со цифрен висина 15 мм и допир копчиња. Со тежина...
Testamodella CB/60 - CALIVEN

Testamodella CB/60
CALIVEN

. Testamodella специјални култури и плетенки избрани долга Обраснат 65/70 см Бои:.. темно / светло руса и ...

. Testamodella специјални култури и плетенки избрани долга Обраснат 65/70 см Бои:.. темно / светло руса и ...
ROLL алуминиумски врежана - QTM

ROLL алуминиумски врежана
QTM

на втиснување прави овој материјал погоден за белење како не дозволувајќи им на производот да се ...

на втиснување прави овој материјал погоден за белење како не дозволувајќи им на производот да се ...
Нокти Вежба 700 - DUNE 90

Нокти Вежба 700
DUNE 90

вежба уметност нокти. D 90 700 Micromotor ПРОФЕСИОНАЛНА стапалото - Приклучен кабел машина - Исклучете те...

вежба уметност нокти. D 90 700 Micromotor ПРОФЕСИОНАЛНА стапалото - Приклучен кабел машина - Исклучете те...
HG ласерски за кератин - HG

HG ласерски за кератин
HG

револуционерен уред во светот на козметиката за коса. hg Ласерски произведува LED светло, кој интенз...

револуционерен уред во светот на козметиката за коса. hg Ласерски произведува LED светло, кој интенз...
СЕЧЕЊЕ Нос - GIUBRA

СЕЧЕЊЕ Нос
GIUBRA

треска. 100BB Сечење наметка во Италија pongèmano свила лента. Достапен во 33 модели и 8 бои. Исто така да ...

треска. 100BB Сечење наметка во Италија pongèmano свила лента. Достапен во 33 модели и 8 бои. Исто така да ...
ЗАШТИТА НА УНИВЕРЗАЛНА оружје за очила - DINA MERI

ЗАШТИТА НА УНИВЕРЗАЛНА оружје за очила
DINA MERI

Заштитете оружје во полипропилен. Патентиран статија, погоден за заштита на храмовите на очила од...

Заштитете оружје во полипропилен. Патентиран статија, погоден за заштита на храмовите на очила од...
Wahl SPIROLLS - WAHL

Wahl SPIROLLS
WAHL

конусна ролки Овие уникатни конуси додадете оригиналност на изгледот преобликување на косата. П...

конусна ролки Овие уникатни конуси додадете оригиналност на изгледот преобликување на косата. П...
КАТАЛОГ пратеник КОСА - MP HAIR

КАТАЛОГ пратеник КОСА
MP HAIR

нов каталог е на располагање пратеник КОСА посветен на фризери и естетика : • Повеќе од 300 страниц...

нов каталог е на располагање пратеник КОСА посветен на фризери и естетика : • Повеќе од 300 страниц...
Пешкир хартија - ROLL фолија - ROIAL

Пешкир хартија - ROLL фолија
ROIAL

хартиена крпа сува 45 * 80 повлечен една Во парична казна хартија крпа да се исушат врежана. На про...

хартиена крпа сува 45 * 80 повлечен една Во парична казна хартија крпа да се исушат врежана. На про...
УБАВИНА доверба - KYOMAÂ ® - BEAUTY CONFIDENCE KYOMA

УБАВИНА доверба - KYOMAÂ ®
BEAUTY CONFIDENCE KYOMA

сте подготвени да живеат во иднина? Управуваат со вашите клиенти со еден клик... УБАВИНА доверба -. K...

сте подготвени да живеат во иднина? Управуваат со вашите клиенти со еден клик... УБАВИНА доверба -. K...

X

privacy