elenco Aziende - HOME PAGE -

Hair Straighteners HG

  ADAMANTIUM TWIN POWER

  Tags zvogëlon kohën e dele. Kokës rrezatuar nga infra të kuqe rrit qarkullimin dhe zhvillimin celular. Antistatike dhe antibacterial. Eliminon flokë kaçurrela duke mbyllur cuticle, zbut dhe rreg ...
  ADAMANTIUM TWIN POWER

  Features : 1 pllaka qeramike dhe Kristal turmalinë ; 2 Fuqia dyfishtë 110-220 V ; 3 Fuqia e dyfishtë 210 ° - 230 ° C ; 4 Fuqia 150 W • 3 m kabllo ; 5 gati për të përdorur në 30 sekon ...
  BIG PRO - HG Styler 2.0

  Tags profesionale pjatë e madhe apo e madhe gati për të përdorur në 50 sekonda 2 chip kontrollin e temperaturës është konstante nga fillimi deri në fund të jetës rrudhë 30 % më të gjatë ...
  HG 232 TITANIUM DIGITAL 1.0

  ideale Tags pjatë për përdorim intensiv ose trajtimeve Keratin tëmirë në qoftë se dhomën tuaj është i mbipopulluar për të ulur kohën e pllaka dele titan në një temperaturë konstante mb ...
  HG curl kon IRON

  Tags hekuri konik Professional gati për të përdorur në 50 sekonda. Ricci është e përkryer për ata që kërkojnë bending efektet dhe hairstyles të reja 30 % të jetës më të gjatë në krah ...
  HG DUO curl TITANIUM

  Tags Iron Plate profesional të reja. Ajo warms brenda dhe jashtë vendit si një shufër hekuri. Gati për përdorim në 30 sekonda dhe pas 60 sekonda, 2 chip kontrollin e temperaturës është konst ...
  HG flokeve straightener STEAM

  straightening pjatë hg 230 avulli avulli i bën flokët perfettamenta qetë falë automatikisht lëshon avujt e ujitpjatë është e pajisur me 4 elemente qeramike që mundësojnë atë për të ar ...
  HG MINI FRISEE' TITANIUM DIGITAL 1.0

  pjatë frisee profesional Gati për të mbyllur në 40 sekonda pjatë arrin 230 ° C, por ne rekomandojmë që ju përdorni atë në 180-200 ° C për shkak se në këto temperatura mbi Puu të ...
  HG Moda Ngjyrat

  Tags gati për të përdorur në 30 sekonda dhe pas 60 sekondave 2 chip kontrollin e temperaturës është konstante nga fillimi deri në fund të jetës rrudhë 30 % më të gjatë se sa pllaka fish ...
  HG NORMAL pincë

  Tags pjatë profesionale mesme. Madhe për ata që duke kërkuar efekte rrudhë dhe hairstyles të reja. Gati për të përdorur në 50 sekonda 2 chip kontrollin e temperaturës është konstante nga ...
  HG perëndeshë mëndafshi 1.0 - HG perëndeshë mëndafshi NEW DIGITAL 2.0

  Tags Triple vëllimi i flokëve, hydrating dhe rindërtimin kokës, larë me rrezet infra të kuqe, mban lagështi e saj dhe elasticitet. Ndan molekulat e hidrogjenit pranishëm në trajtimin e ujit s ...
  HG titan ON / OFF DUO curl 1.0

  Tags Iron Plate inovative profesional Ajo nxehet brenda dhe jashtë vendit si një shufër hekuri. Gati për të përdorur në 60 sekonda temperaturës rregullueshme deri në 230 ° C jeta 30 % m ...
  HG VENUS

  Tags gati për të përdorur në 30 sekonda dhe pas 60 sekondave 2 chip kontrollin e temperaturës është konstante nga fillimi deri në fund të jetës rrudhë 30 % më të gjatë se sa pllaka fish ...
  PRO - HG MINI Styler 2.0

  Tags pjatë të ngushtë profesional apo mini Gati për t'u përdorur në 50 sekonda 2 mikroprocesor që kontrollon temperatura është gjithmonë dal'inizio konstante deri në fund të jetës rru ...
  STEAM flokeve straightener

  hekur banesë Pjatë HG 230 STEAM zbutjen avull e bën flokët tuaj të përkryer të qetë falë lëshimit të avullit të ujit automatike. • Mund të përdoret në flokë të lagur ose e that ...
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy