elenco Aziende - HOME PAGE -

Коса straighteners HG

  ADAMANTIUM TWIN МОЌНОСТ

  намалува времето на пати. Скалпот зрачат со помош на инфрацрвена се зголемува циркулацијата и мобилните раз ...
  ADAMANTIUM TWIN МОЌНОСТ

  Карактеристики: 1 керамички плочки и турмалин кристали ; 2 Dual Power 110-220 V; 3 двојно моќ 210 ° - 230 ° C ; 4 моќ од 150 W • 3 ...
  BIG PRO- HG машата 2,0

  професионални големи или големи плоча Подготвен да се користи во 50 секунди 2 чип контрола на температурата е ...
  HG CURL IRON КОНУСЕН

  Професионална железо конусна Подготвен да се користи во 50 секунди. Ричи е совршен за оние кои бараат на свит ...
  HG Duo CURL TITANIUM

  железо плоча иновативни професионалец. Тоа се загрева и внатрешно и надворешно како виткање на железо. Подг ...
  HG VENUS

  Подготвен да се користи за 30 секунди и по 60 секунди 2 чип контрола на температурата е константна од почетокот ...
  HG божица СВИЛАТА 1.0 - ХГ божица СВИЛАТА нови дигитални 2,0

  Triple волуменот на косата, хидрантни и реконструкција на скалпот, искапен со инфрацрвени зраци, ја задржува св ...
  HG мини FRISEE' титаниум ДИГИТАЛЕН 1,0

  плоча професионални frisee Подготвени да се затвори во 40 секунди плоча достигне 230 ° C, но ние силно ви препора ...
  HG МОДНИ БОИ

  Подготвен да се користи за 30 секунди и по 60 секунди 2 чип контрола на температурата е константна од почетокот ...
  HG НОРМАЛНО ондулатор

  професионални средни плоча. Одлично за оние кои бараат браздата ефекти и иновативни фризури. Подготвени да ...
  HG ПАРЕА коса straightener

  плоча Hg 230 пареа пареа зацрвстувањето прави косата мазна perfettamenta благодарение автоматски емитува водена пар ...
  HG титаниум ON / OFF ДУО CURL 1,0

  железо плоча иновативни професионални Се загрева и внатрешно и надворешно како виткање на железо. Подгот ...
  ПАРЕА коса straightener

  рамен железо пареа Плочата ХГ 230 ПАРЕА мазнење пареа прави косата совршено мазна благодарение на прашањето ...
  Поени на PRO- HG мини машата 2,0

  плоча блиски професионални или мини Подготвени да ги користите во 50 секунди 2 чип кој ги контролира темпер ...
  ХГ 232 титаниум ДИГИТАЛЕН 1,0

  плоча идеален за интензивно користење или кератин третман на најдобро ако вашата соба е пренаселен да се на ...
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy