elenco Aziende - HOME PAGE -

ОСНОВИ MATRIX се засили
< MATRIX BACK

Третмани - за нега на коса - MATRIX


ОСНОВИ MATRIX се засили
специјално за тенки и кршливи коса
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 91626 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
ОСНОВИ MATRIX се засили
специјално за тенки и кршливи коса

Новата палета ОСНОВИ MATRIX засили благодарение на патентираниот засили полимер молекула зголемува дијаметарот на косата од внатре, дава телото и волумен од првата пријава и остава косата светлина и меки.

шампон
Нежно ги чисти и moisturizes фино коса и кршливи, што ги прави мека и полно тело. Благодарение на поддршката и храна пантенол.
пакување:. шишиња од 250, 500 и 1500 ml

балсам
Volumizing уред плакнење ; збогатен со амино киселини, протеини, и екстракти протеини на пченични никулци да им даде на телото и обемот на влакното на косата. Detangles без тежат надолу, за обемниот коса и еластична.
пакување:. шишиња 250 и 1500 ml

коренскиот колнам
Спреј моделирање за максимална поддршка до корените благодарение стил полимери и texturizers. Збогатен со пантенол и протеини на ориз и свила со негување и дава тело.
сад: 250 ml шише.

Пена Volumizer
Volumizing пена за коса полна со телото и лесно да управуваат и го поддржува без тежат надолу. Со технологијата Thixel врз microagenti volumizing.
сад: 250 ml шише.

спреј за коса
Volumizing спреј, светлината чекање, екстра- брзо сушење.
пакување:. шише од 400 мл


Компаниите

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy